Kariérní pouť
Pro firmy, které mají vizi

Na Kariérní pouti nebudete jen další firma, co si zaplatila účast, ale spolutvůrci a partneři.

Kariérní pouť

Naším cílem je vytvořit event, který pro vás bude mít hodnotu, jež vám zůstane i po něm.Na prvním místě chceme, abyste se těšili na další ročník, protože vám ten první dával smysl, měl přínos a byl to pro vás jedinečný zážitek.
To je naše hlavní kápéíčko.

Proto jsme připravili workshop, 18.10. kde vám ukážeme, jak s mladými lidmi komunikovat, co je pro ně důležité a s pomocí lektorů vás necháme vytvořit obraz, který vaší vystihuje vaše hodnoty, cíle a styl práce. A proč by k vám mladí lidé měli nastoupit a začít svou kariéru právě u vás.

Jaké jsou naše další cíle?

Chceme, abyste potkali studenty a absolventy v opravdu neformálním prostředí, které bude podporovat k diskuzi.

Připravíme vám osobnostní profily všech účastníků, a to skrze tři osobnostní testy. Na eventu vám účastníci nebudou do rukou strkat desky s papírovými CV. Místo toho si načtete link a objeví se vám jedinečný “shape” - profil, který vám ukáže silné stránky každého studenta a absolventa, kterého na eventu potkáte.

navážete
přátelství

Navážete přátelství s kolegy z jiných firem, protože s nimi strávíte jeden inspirativní den.

lektoři
komunikace

Na workshopu před samotnou poutí 18.10. vám tři lektoři (Petr Skondrojanis, Petr Hovorka, Viktor Kustein) pomohou odladit vaši kreativní komunikaci.

skvělé
zážitky

Odnesete si nejen ”shapy”, ale i zážitek ze skvěle prožitého dne a vámi vytvořené plátno, které bude kreativní a nezapomenutelné.

Postavit rollup a rozdávat brožůrky je nuda, pojďme společně vytvořit něco unikátního.

Chceme, abyste si to odmakali s námi!

Připravíme vám jeden den, ve kterém se můžete zamyslet nad tím, co v současnosti nabízíte a čím se odlišujete. Každá firma dostane materiál k tomu, aby dokázala hravým a vizuálním způsobem předat svou nabídku, odprezentovala firemní kulturu a jedinečnost. Za pomoci lektorů a kreativců si vytvoříte vaše vlastní plátno (obraz), který bude identifikovat vaši kulturu.

Oslovení lidí

Utřídíte si myšlenky a připravíte se, jak mladé lidi oslovit. Se vším vám pomůžeme, a to v jednom dni plném inspirace.

Dejte mladým lidem šanci nahlédnout pod pokličku vaší firmy, opravdově a lidsky.


#co_nabízíme #proč_my
#hodnoty_a_postoje
#zážitek #náš_styl
#silné_stránky #vize_a_mise
#mluvíme_jinak #korporát_nebo_punk
Proč do toho jít s námi?

Hledáme firmy, které chtějí zkoušet nové věci, objevovat nové příležitosti a nebojí se jiného přístupu.

Ukážete co ve vás je!
  • Ne včera nebo v době, kdy jste tvořili svoje kariérní stránky a firemní brožůrky, ale dnes. Ukažte mladým lidem, co jim nabízíte. Pomůžeme vám podívat se na vaše vize nebo benefity jinak, kreativněji.
Činy místo loga!
  • Naše filozofie, se kterou vytváříme portál cocuma.cz nebo další Employer Branding aktivity pro naše klienty, je založená na skutečnosti, že způsob komunikace firem je zastaralý, měl by se změnit a aktualizovat. V našich aktivitách nechceme dávat prostor firmám, pro které HR představuje Human Resources koncept. Naopak, chceme podporovat přístupy 21. století, chceme inspirovat firmy, ale především uchazeče k novým pohledům na pracovní pohovor, spolupráci a kariéru.
Propagace vaší firemní kultury!
  • Celý koncept workshopu je postavený tak, aby z něj zároveň vznikl audiovizuální obsah, který budeme dál šířit v online prostoru, a to jak přes kanály COCUMA, tak prostřednictvím PR kanálů.

    Na eventu budou probíhat pohovory se zástupci všech zúčastněných firem, které budeme natáčet. Po eventu se pak tyto materiály mohou používat.

25. 10. 2018
Holešovická La Fabrika

Datum workshopu je 18.10. v holešovické Továrně.
Pokud vás to zaujalo a chtěli byste se přidat, tak se ozvěte. Budu se moc těšit.
Petr Skondrojanis