Kariérní pouť
Pro studenty a absolventy
Zapomeň na nudné kariérní veletrhy.

Pojď na pouť!

Pouť je cesta, pouť je happening.
Cesta za rozvojem a zábava na prvním místě.

Smysl jako life-style

Práce není něco, co stojí bokem, ale právě naopak. Práce je přirozenou součástí tvého života. Vezmi si jen, kolik procent života v ní všichni strávíme. Proto si vyber takovou firmu, jejíž smysl, hodnoty a poslání budou přesně odpovídat tomu, čemu ty sám věříš. Takovou, do níž se budeš každé ráno těšit a neodpočítávat dny do dovolené.

Co tě bude stát celodenní kariérní happening, jaký jsi ještě nezažil/la?

S těmito firmami se potkáš osobně na Kariérní pouti:

Ceny pouťových lístků


Součástí ceny lístku jsou kromě nadupaného dne plného rozvoje, zábavy a jídla, také 3 mezinárodně uznávané anglické testy.

Testy tě postupně provedeme, proto po registraci nezapomeň čekovat maily.
do 30.6.2018
Early Bird
444
czk
od 30.6.2018
Standard
555
czk
Lístky přes GoOut

Dream Job = Happy Life?

Spojení „dream job“ nám poslední dobou začíná trochu "frázovatět". Skoro každý by ho chtěl, ale už o mnoho méně lidí se rozhodne vložit svoji energii do toho, aby svůj dream job našli. Proces hledání totiž může být dlouhááá a klikatá cesta. Ale sakra stojí za to, se na ni vydat! Lidé obvykle nenajdou svou vysněnou práci proto, že postrádají informace o sobě samých. Neumí druhým vysvětlit, v čem jsou jedineční, co by je bavilo.

Najdi svůj kompas!Bav se a uč!

Společně s parťáky, kterým věříme, že to, co dělají, dělají skvěle a srdcem, jsme pro tebe připravili tyto skvělé mikroworkshopy (D-spots), které v budoucnu rozhodně využiješ. Mimo to se na akci můžeš těšit na tzv. one-to-one meetingy, kde se s koučem pobavíš o tom, jak rozvíjet svoje silné stránky. Díky partnerství se Život jako hra se to totiž v La Fabrice bude profesionálními kouči jen hemžit. Ale pozor... na všechny D-spots i meetingy s koučem se bude potřeba dopředu přihlásit. Registraci spustíme pár týdnů před akcí. Proto nezapomeň čekovat maily a sledovat náš facebook!

Adam
Carson

Komunikace je víc než slova

Neposer se!

Neposer se!

Ovládni svůj strach. Mini workshop ti ukáže, jak a proč budovat odvahu k různým výzvám a to nejen v práci. Hrdina a zbabělec cítí to samé. Rozdíl je jen v tom, jak jednají… Přijď si s námi trochu posvítit na vlastní démony. Přece se z toho neposereš! ;)

Tereza
Valášková

Průvodce kariérou

Najdi, co v tobě je. Pojmenuj to. Prodej to.

Najdi, co v tobě je. Pojmenuj to. Prodej to.

Prodej pracovnímu trhu je to nejlepší, co máš - svoje vlastnosti, dovednosti a svůj přístup. Nauč se konkrétní situaci ze svého života převést do obecné roviny a nazvat, pojmenovat to, co pak prodáš v CVčku nebo u pohovoru. Zbavíš se klišé a obecných keců a budeš s lehkostí odpovídat pravdivě a originálně na klasické recruiterské otázky.

Monika
Nevolová

Umění v práci

Tvůj příběh je lepší než sívíčko

Tvůj příběh je lepší než sívíčko

Chceš vědět, jak zajistit, aby ti ostatní věnovali pozornost? Řešíš, jak lépe uspět u pohovoru? Chceš být srozumitelný a zapamatovatelný? Objev tajemství storytellingu a používej ho jako profík. Vyprávěj příběhy, zaujmeš a porosteš.

Gabriela
Koláčková

Point One

Po vlastní cestě

Po vlastní cestě

Máš v hlavě podnikatelský napád (např. víš, že by jsi moc rád/a zkusil/a prodej vlastnoručně dělaných dortů) a nevíš kde začít? V tom případě je tento D-spot přesně pro tebe. Ukážu ti, jak si sestavit vlastní business plán a ty si díky tomu ověříš, zda má smysl se do podnikání pustit, či nikoliv.

Bea
Brosková

Vizuální facilitace

Buď efektivnější díky vizuálnímu myšlení

Buď efektivnější díky vizuálnímu myšlení

I když si to možná neuvědomujeme, vizuální myšlení máme všichni vrozené. Co to vizuální myšlení je, jaké techniky jsou s ním spojené (např. skečnouting), kdy a jak ho využít pro (nejen) efektivnější práci - tohle všechno si řekneme a prakticky ukážeme během workshopu.

Petra
Drahoňovská

Career Designer

Jak na prezentaci osobního brandu na dnešním trhu práce

Jak na prezentaci osobního brandu na dnešním trhu práce

Pokud prodáváš zmrzku, měl/a bys znát, proč je super, z čeho je vyrobena. Když na trhu práce prodáváš sebe, musíš stejně tak vědět, proč jsi super, co nabízíš. Když prodáváš zmrzku, neříkáš na Insta, že je veganská, a na stánku je to pak opak. Stejně tak je fajn držet stejnou komunikaci o sobě jako profíkovi online i v reálném světě. Pojď se podívat, kde se klasický marketing potkává s tím osobním. Pojď si vypilovat, kde je síla tvé osobní značky a jak ji přirozeně a přesvědčivě prodávat.

Jirka
Doležal

DOLLER

Realita, kterou ti ve škole neřekli

Realita, kterou ti ve škole neřekli.

Nemůžeš se rozhodnout, kam jít dál? Přemýšlíš nad tím, jaká je ta nejlepší cesta? A nebo to máš úplně jinak? Tak přijdi na 20 minut probrat to nejdůležitější, co se hodí vědět před rozhodnutím a ve škole to neuslyšíš.

1. Svět zítřka a co bude obnášet.
2. Jak se v něm neztratit.
3. Moderní techniky učení.

#testovanoNAlidech    #zijsvesny

Zuzana Ruman
Koláriková

ODYSSEY

Energy Management: Jak hořet a nevyhořet

Energy Management: Jak hořet a nevyhořet

Když nechceš bezhlavě ždímat sebe (ani lidi v týmu), ale chceš si pěstovat při vysoké výkonnosti i vyrovnanost, zdraví a spokojenost. O tom bude řeč. Energy Management je klíčovou kompetencí pro udržitelnou výkonnost v digitálně zrychleném světě. Když totiž makáme hlavou, dost se hodí vědět, jak vlastně funguje mozek a celý náš organismus. Přijď si pro tipy a triky pro „boostování“ výkonu i prevenci přetížení. A to právě nejen přes hlavu, ale i přes tělo (neuroplasticita), emoce (EQ a stres) a hodnoty (smysluplnost).

Život jako hra

Život jako hra

One-to-one meeting s koučem

One-to-one meeting s koučem

Každý máme potenciál, který stojí za to objevovat a rozvíjet. Ty si díky koučování silných stránek můžeš prohloubit ten svůj. Zaměříme se na objevování toho, co je pro tvůj budoucí rozvoj důležité a jak to můžeš prakticky využít. Díky tomu zážitku budeš odcházet silnější s vědomím toho, jak můžeš růst.

„Štěstí je stav, ve kterém člověk dělá to, co miluje a miluje to, co dělá. Tudíž to, co dělá je pro něj odměnou. To znamená, že pokud se ti daří dělat to, co miluješ a milovat, co děláš, potom pociťuješ štěstí.“

Jarda Dušek

Začni u sebe

Směr, kterým se teď vydáš, může zásadním způsobem ovlivnit tvou budoucnost.

Zjisti, v čem jsi nejlepší a věnuj se tomu na maximum!

YOU ARE YOUR OWN BRAND. Žijeme v 21. století, sívíčka jsou téměř mrtvá a na důležitosti nabývá tvůj osobní brand. Poskytneme ti prostor a dáme návod, jak s jeho tvorbou začít.

Ať žije SHAPE! Pomůže ti uvědomit kdo jsi, co je tvoje vášeň a v čem jsi jedinečný. Osobnostní profil, který jde mnohem hlouběji než obyčejné sívíčko a můžeš si ho i nadyzajnovat maličko.

Aby SHAPE dostal ty správné grády a ty jsi jej využil na maximum, bude potřeba projít dvěma testy. Don´t be scared! Odkryj svoji unikátnost a jedinečnost a dej to vědět i ostatním.

Everybody is unique

Odkryj svoji unikátnost a jedinečnost a dej to vědět i ostatním! Většina lidí osobnostní testování vnímá jako něco, co zabíjí jejich volný čas (a často mají pravdu). Ale existují i takové testy, které ti mohou pomoct odhalit oblasti pro tvůj růst a díky tomu tě lépe nasměřují k práci, která ti sedne.

Keep calm and test your personality

Jedním z takových testů je i Gallup StrenghtFinder. Gallup je naprostá pecka, neboť umí jednoduše odhalit 5 tvých nejsilnějších stránek. Vznikl na základě 40ti letého výzkumu v oblasti mozku, talentu a silných stránek. Pokud by sis ho chtěl v Čechách vyplnit, vyplázneš za něj od $100 nahoru. To ale nemusíš, protože my ho tady pro tebe máme! Ty si ním po registraci projdi a s nadupaným SHAPEM pak do La Fabriky dojdi.

HODNOTY | POSTOJE | SCHOPNOSTI
ZNALOSTI | DOVEDNOSTI | MOTIVACE

Pouťové desatero

aneb čemu věříme

Získáš nadupaný profil, který bude opravdu jen o tobě

Vystoupíš z davu a budeš tak na trhu práce víc vidět

Pochopíš kdo jsi, v čem jsi dobrý a jaké pracovní prostředí by ti sedělo

Zvýšíš si kompetence, které se brzy stanou nutností

Seznámíš se s různými typy firemních kultur

Pobavíš se s šéfy a zaměstnanci firem out of boxes (čti office)

Poslechneš si inspirativní talky

Seznámíš se, posbíráš cenné kontakty a třeba si najdeš i práci

Rozhodně se pobavíš

Budeš chtít, aby to neskončilo

Line-up
Line-up happeningu


Culture Rocks Stage

Ondra Urban & Petr Skondrojanis
Talk show - Tchibo
Talk show - Innogy
Talk show - Coca Cola
Jiří Rostecký - podnikavost
Talk show - Air Bank
Talk show - Eaton
Talk show - Decathlon
Ondra Urban - jít si za svým
Talk show - Wüstenrot
Talk show - Deloitte
Talk show - Škoda Auto
Kateřina Vacková - příběh Loono
Talk show - T-mobile
Talk show - Microsoft
Stand-Up - Jiří Charvát - co nás škola naučila
Music Performance - Oscar Mike Live

Development Arena

Adam Carson
Neposer se!
Tereza Valášková
Najdi co v tobě je!
Monika Nevolová
Tvůj příběh je lepší než Sívíčko!
Gabriela Koláčková
Po vlastní cestě!
Bea Brosková
Buď efektivní díky vizuálnímu myšlení
Petra Drahoňovská
Jak na prezentaci osobního brandu
Jirka Doležal
Realita, kterou ti ve škole neřekli
Zuzana Ruman Koláriková
Jak hořet a nevyhořet
Koučing - Život jako hra
Jan na tvoje silné stránky - shape review

25. 10. 2018
Holešovická La Fabrika

Startujeme v 9:00 hod.
Potkáme se?